Konkurs kolęd i pastorałek

15 grudnia odbył się w naszej szkole „KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK”, w którym wzięli udział uczniowie klas I - III.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.

Konkurs przebiegał w miłym i świątecznym nastroju.

Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku dodały przygotowane piękne stroje o charakterze Bożonarodzeniowym.

Uczniów oceniało jury konkursowe w składzie: Pani Dorota Pietruch, Pani Anna Zwijacz i Pan Mariusz Adamczyk. Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Czekamy z niecierpliwością na wyniki, które zostaną podane niebawem.

Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy już magię świąt Bożego Narodzenia. Myślimy, że ten konkurs stanie się tradycją naszej szkoły.

Autor: Marta Kruczek