FERIE W PIĄTCE - II tydzień

W drugim tygodniu ferii zimowych (19 - 23.02.2024) w naszej szkole zorganizowane zostały zajęcia edukacyjno - rekreacyjne dla  uczniów z klas I - IV. Dzieci brały udział w zajęciach geograficzno - ekologicznych, plastycznych, a także rekreacyjnych. Przez cztery dni poznawaliśmy Tatry, wraz z najbardziej charakterystycznymi zwierzętami zamieszkującymi je. Zbudowaliśmy makiety gór z podziałem na piętra roślinności. Ponadto dowiedzieliśmy się, w jaki sposób oznakowane są szlaki - co napisane jest na tatrzańskich drogowskazach oraz czy kolory szlaków mają znaczenie. Uczyliśmy się techniki malarstwa na szkle, wraz z wykonaniem własnych prac. Nasze Ferie w Piątce były także czasem zabaw ruchowych, słownych i teatralnych. Odpoczywaliśmy również przy dobrych, dających do myślenia filmach animowanych w szkolnym kinie. Dowodem na to, że bawiliśmy się świetnie, są uśmiechy na twarzach uczestników :-)

Autor: Mariusz Adamczyk