Wizyta dzieci z Przedszkola nr 7 w naszej szkole

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki wraz z wychowawcami otrzymały od nas zaproszenie, aby mogły poznać i zwiedzić szkołę oraz uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach.

Wizyta rozpoczęła się od powitania dzieci przez Panią wicedyrektor Dagmarę Leśniak, która opowiedziała o funkcjonowaniu naszej szkoły.

Następnie dzieci w małych grupach uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez panie wychowawczynie klas III oraz mogły poznać naszą szkołę, zobaczyć sale lekcyjne, salę gimnastyczną, świetlicę, bibliotekę i stołówkę.

Na pożegnanie nasi mili goście otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy Paniom z Przedszkola nr 7 za pozytywną odpowiedź na nasze zaproszenie i odwiedzenie naszej placówki wraz z podopiecznymi.

Mamy nadzieję, że z przedszkolakami spotkamy się we wrześniu, już w roli uczniów naszej szkoły.

Autor: Marta Kruczek