Wycieczka uczniów klasy III A do Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W poniedziałek 6 maja uczniowie z klasy III A brali udział w lekcji przyrodniczej "Owady" w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Po obejrzeniu filmu edukacyjnego, modeli różnych owadów oraz po wysłuchaniu informacji o ich życiu, dzieci wykonały wzorowo różne zadania oraz samodzielnie zbudowały domek dla owadów.

Po zajęciach uczniowie udali się do Sali Odkryć, gdzie czekały na nich różne atrakcje: gry komputerowe, gry w technice Kinect, krótkie filmy edukacyjne, stoliki interaktywne, stanowiska stereoskopowe z trójwymiarowymi zdjęciami przyrody, gipsowe puzzle przestrzenne, gra interaktywna „Jak wygląda dzień świstaka”.

To była świetna wycieczka, podczas której odkrywaliśmy przyrodę w czasie wspaniałej zabawy.

Autor: Marta Kruczek