Etap szkolny V Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego

Etap szkolny V Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

10 października odbył się po raz kolejny etap szkolny Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” dla uczniów klas VI-VII i dla klas gimnazjalnych. Szkolnym koordynatorem jest pani Agata Curzydło, która przeprowadziła konkurs w klasach młodszych, tekst dyktanda dla klas gimnazjalnych czytała pani Anna Sokołowska. Trzeba przyznać, że dyktando dla gimnazjalistów było niesamowicie trudne, ale dziewczyny i tak poradziły sobie całkiem nieźle. Niedługo dowiemy się, czy ktoś z naszej szkoły (z obu grup wiekowych) zakwalifikował się do kolejnego etapu, który będzie miał już miejsce w samym Krakowie. Trzymamy kciuki. A.S.

Autor: Anna Sokołowska