Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym „Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką”.

W dniu 12 października br., w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Zakopanem otwarta została wystawa, na której zaprezentowano prace laureatów konkursu plastycznego pt. „Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką”. Na konkurs wpłynęło 248 prac z 11 placówek oświatowych: szkół i przedszkoli. Jury w składzie: Bożena Gąsienica – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, Bożena Solańska – plastyk, prof. Jerzy JĘDRYSIAK – artysta, grafik oraz Ewa Fortuna – artysta, plastyk, przyznało nagrody i wyróżnia. Wernisaż wystawy został połączony z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów laureatom konkursu, które wręczał zastępca Burmistrza miasta Zakopane Wiktor Łukaszczyk oraz członkowie jury.

Wśród wyróżnionych są uczniowie naszej szkoły !

Laureaci nagrodzeni w kategorii szkół podstawowych w grupie klas IV.

I miejsce: Krystian Cudzich Bularz

Laureaci nagrodzeni w kategorii szkół podstawowych w grupie klas V.

II miejsce: Dominika Paszkiewicz

III miejsce: Anna Zięba

Wyróżnienie:  Julia Kurcz

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.