Współpraca z Biblioteką Pedagogiczną

25 października w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Gimnazjalnej w Zakopanem odbyło się spotkanie nauczycieli bibliotekarzy zorganizowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu Filia w Zakopanem. W spotkaniu tym wzięła udział p. Anna Sokołowska. Tematem konferencji były stosowanie techniki informacyjne w pracy nauczyciela, a także biblioteki szkolne w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Nasza biblioteka od lat współpracuje z Biblioteką Pedagogiczną, przed nami nowe wspólne działania; już w listopadzie w szkolnym kinie zabrzmi poezja Adama Asnyka w wykonaniu studentów Uniwersytetu III Wieku z Zakopanego, a nasze uczennice z gimnazjum zaśpiewają piosenki z tekstami ww. poety. A.S.