Komunikat Dyrektora - DZIEŃ OTWARTY

Rodzice i opiekunowie uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem.

W środę 6 grudnia i w czwartek 7 grudnia 2017 r. w naszej szkole nauczyciele i wychowawcy będą pełnić dyżur w godz. 15.30-17.30.

6 grudnia będą dyżury w budynku ul. Chramcówki 27 dla rodziców uczniów klas I-V.

Natomiast 7 grudnia będą dyżury w budynku - ul. Nowotarska 42 dla rodziców uczniów klas VI – VII oraz gimnazjalnych.

Nauczyciele proponują na indywidualne spotkania z rodzicami w ważnych sprawach dotyczących nauki i zachowania.

Zachęcam również do kontaktu ze szkolnym pedagogiem, psychologiem i logopedą.

Nauczyciele wychowawcy będą pełnić dyżury w salach lekcyjnych. Specjaliści będą dyżurować w gabinetach.

Pozostali nauczyciele będą czekać na Państwa w pokoju nauczycielskim.

Proszę wykorzystać okazję do konsultacji, bo już niedługo Nowy Rok i klasyfikacja za I półrocze.