Zbliża się koniec 2017 r.

Rodzice i opiekunowie uczniów

Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza

Korczaka Zakopanem!

Zbliża się koniec 2017 r.!!!

21 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej (ul. Chramcówki 27) odbędzie się świąteczne spotkanie, na które serdecznie zapraszamy. Wystąpią uczniowie klas III i chór „Leśne Ludki”.

Uczniów prosimy o odświętny strój.

W dniach 23 grudnia 2017 r. – 1 stycznia 2018 r. będzie przerwa świąteczna dla uczniów. Do szkoły i do obowiązków szkolnych wracamy we wtorek 2 stycznia 2018 r.  Dziękujemy za współpracę w całym 2017 roku, a jednocześnie składamy życzenia świąteczne.

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzeniai Nowy 2018 Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.

Pragniemy przeżyć świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości. Składamy serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń i zawodowej satysfakcji.