SPOTKANIE INTEGRACYJNE ODDZIAŁU PRZEDSZKONEGO W KLASACH PIERWSZYCH

20 marca 2018 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków i uczniów klas I ze swoimi wychowawczyniami oraz szkołą. Jego celem był zapoznanie się przyszłych uczniów ze sobą, z pomieszczeniami szkoły, oferta zajęć  realizowanych w naszej szkole. Oraz wspólna zabawa.

Naszych gości przywitała pani wicedyrektor Ewa Franusik – Schastok oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej pani Anna Kowalska – Konieczna oraz pani Renata Król.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia wiosennego w wykonaniu pierwszoklasistów oraz wspólnego śpiewania piosenek wiosennych. Następnie przedszkolaki przy pomocy pierwszoklasistów miały okazję sprawdzić swoje umiejętności plastyczno – techniczne podczas wykonania wiosennych wiatraczków.

Ważnym punktem dnia było zwiedzanie szkoły. Przemierzając szkolne korytarze mali goście podziwiali piękne prace plastyczne naszych uczniów, puchary i medale zdobyte przez nich na zawodach sportowych oraz w licznych konkursach.

Niepokój i poczucie niepewności, odczuwane przez niektóre dzieci na początku dnia zniknęły bez śladu. Zajęcia w szkole minęły dzieciom szybko i w przyjemnej atmosferze.

Pierwszoklasistom, przedszkolakom oraz ich rodzicom i nauczycielom życzymy samych radości i sukcesów!

mgr Renata Król – wychowawczyni kl. Ia

mgr Anna Kowalska – Konieczna – wychowawczyni kl.Ib