Turniej wiedzy o Tatrach za nami

W piątek 13 kwietnia 2018r w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN odbyła się kolejna edycja Turnieju wiedzy o Tatrach dla uczniów kas VII SP , klas gimnazjalnych oraz szkół średnich. Nasza szkoła brała udział pierwszy raz. Reprezentowało ją dwóch zawodników z klasy 2a i przy pomocy pani Justyny Wojtaś  Konkurs składał się z trzech etapów, W pierwszym etapie należał rozwiązać test ogólnej wiedzy. Do drugiego etapu przechodziło tylko 20 najlepszych zawodników i jak się okazało jednym z nich był Kamil z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Kolejny etap mogło zakończyć z sukcesem tylko pięciu najlepszych. Jednak nie udało się wejść do ścisłego finału. Mimo to i tak bardzo gratulujemy. Cieszy nas  również fakt, że sa wśród uczniów osoby zainteresowane przyrodą  Tatr.

j/w