Finał III edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Więźniarek KL Ravensbrück

25 kwietnia w naszym szkolnym kinie odbył się finał III edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Więźniarek KL Ravensbruck "To tylko zbyt wcześnie dotknęło mnie cierpienie..." dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnch organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zakopanem we współpracy z panią Anną Sokołowską reprezentującą naszą szkolną biblioteką przy ul. Nowotarskiej. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Zakopanem. W konkursie wzięło udział 19 gimnazjalistów i 13 uczniów szkół średnich. Nasze gimnazjum reprezentowały 3 uczennice, które w swojej kategorii zdominowały konkurs! I miejsce zdobyła Dominika z klasy 2a, II - Julia z 2c, a III - Dorota z 3a. Wśród uczniów ze szkół ponagimnazjalnych byli również nasi absolwenci: Jola i Jasiek. Czekamy na kolejną edyycję w przyszłym roku.

Autor: Anna Sokołowska