PROJEKT KLASY VB WYRÓNIONY W KONKURSIE ,, KOMPETENCJE NA SZÓSTKĘ”

Gratulujemy uczniom klasy VB, którzy przez cztery miesiące w ramach programu trenowali kompetencje społeczne, ćwiczyli pracę  w grupie oraz uczyli się pracować ze sobą metodą projektu. Główne zadanie polegało na przygotowaniu projektu - zaplanowaniu szkolnego wydarzenia, obchodów wybranego święta, akcji charytatywnej lub społecznej, lub innego przedsięwzięcia. Było to zadanie wymagające przeanalizowania różnych pomysłów, zaplanowania działań i konsekwentnej realizacji celów, a także współpracy i sprawnego podziału zadań. Projekt naszych uczniów znalazł uznanie w oczach jury złożonego z pracowników Fundacji Uniwersytet Dzieci. Po burzliwych naradach i wielu dyskusjach, jury spośród kilkuset prac wybrało najlepsze. Wśród nich znalazł się projekt naszych uczniów-,,Dzień Szczęścia”.

Gratulujemy!