Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem

34-500 Zakopane

ul. Chramcówki 27 (klasy 1-3)

Tel:.(18) 206-86-37

ul. Nowotarska 42 (klasy 4-8)

Tel:.(18) 206 83 20

E-mail: sekretariat@sp5zakopane.szkolnastrona.pl/sekretariat2@sp5zakopane.szkolnastrona.pl

Czwartek, 16 maja 2024

Projekt techniczny boiska sportowego wielofunkcyjnego wraz zagospodarowaniem otoczenia Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem

I.    Nazwa i adres Zamawiającego:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem, ul. Chramcówki 27,

34 -500 Zakopane

II. Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie projektu technicznego boiska sportowego wielofunkcyjnego oraz zagospodarowania otoczenia Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę.

W skład opracowania będzie wchodzić:

1) boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej;

2) bieżnia ze skocznią w dal o nawierzchni z poliuretanu i piaskownicą;

3) piłkochwyty otaczające boisko z wejściami od strony budynku szkolnego;

4) ogrodzenie szkolne od strony południowej i częściowo zachodniej;

5) nawierzchnia placu przed budynkiem szkoły;

6) zagospodarowanie terenu szkoły a w tym :

-  uporządkowanie kanalizacji opadowej

-  likwidacja zbędnych murków oporowych, obrzeży, renowacja pozostałych, zaprojektowanie komunikacji pomiędzy obiektami w tym możliwość komunikacji dla osób niepełnosprawnych;

7) kosztorys inwestorski, przedmiar robót i specyfikacja techniczna.

Projektant w ramach umowy wykona i dostarczy zamawiającemu w terminie dokumentację w wersji papierowej (2 szt.) i elektronicznej (1 szt.).

Projektant uzyska mapę do celów projektowych we własnym zakresie.

Projektant w opracowaniu uwzględni koncepcję projektową boiska i otoczenia, która jest w posiadaniu zamawiającego.

Do wglądu w siedzibie zamawiającego i w Urzędzie Miasta Zakopane znajdują się:

- koncepcja projektowa;

- projekt zabudowy tarasu z 2015 r.;

- dokumentacja techniczna budynku;

- projekt kanalizacji burzowej.

Projekt winien spełniać warunki do uzyskania pozwolenia na budowę (kanalizacja opadowa).

Projektant wystąpi w imieniu zamawiającego z wnioskiem o pozwolenie na budowę.

2) Termin wykonania zamówienia:

Terminem wykonania zamówienia jest uzyskanie przez projektanta w imieniu zamawiającego prawomocnego pozwolenia na budowę.

Terminiem nieprzekraczalnym jest 31.10.2016 r.

3) Kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej: cena 100%

Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie rozstrzygnięcia postępowania w przypadku, gdy ceny złożonych ofert będą przewyższać środki Zamawiającego na realizację zamówienia.

4) Termin płatności: do 14 dni od złożenia faktury.

III. Forma złożenia oferty

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia: 27.06.2016 r. w formie: pisemnej (osobiście, listownie) na adres: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczka w Zakopanem, ul. Chramcówki 27, 34-500 Zakopane w sekretariacie szkoły w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Oferta na projekt techniczny boiska sportowego wielofunkcyjnego  wraz zagospodarowaniem otoczenia Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem” lub elektronicznie na adres: sp5zakopane@op.pl (pod pojęciem złożenia oferty w formie elektronicznej Zamawiający rozumie dołączoną do wiadomości zeskanowaną ofertę podpisaną przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy).

Brak załączników

Wytworzono:2016-06-13 00:00przez: Admin