Rodzice i opiekunowie uczniów klas I-V oraz VI- VII i klas gimnazjalnych!!!

Dzień otwarty

W dniu 9 maja (środa) wychowawcy i nauczyciele klas I-V będą pełnić dyżur w godz. 16.00-18.00 w budynku ul. Chramcówki 27.

Natomiast w dniu 10 maja (czwartek) wychowawcy i nauczyciele klas VI-VII i gimnazjalnych będą pełnić dyżur dla rodziców w godz. 16.00-18.00 w budynku ul. Nowotarska 42.

Zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów do indywidualnych spotkań celem omówienia spraw wychowawczych i postępów w nauce naszych uczniów.

Wychowawcy klas będą pełnić dyżury w salach lekcyjnych, a pozostali nauczyciele w pokoju nauczycielskim.

Skorzystajmy z tej szansy, bo pozostał już tylko miesiąc do wystawienia ocen w tym roku szkolnym.