ORGANIZACJA SZKOLNEGO DNIA UNII EUROPEJSKIEJ 09.05.2018r. (środa)

Dnia 9 maja ( środa) 2018r. odbędzie się Szkolny Dzień Unii Europejskiej

- Na 5  godzinie lekcyjnej 1135  komisja, będzie oceniała dekoracje klas, prezentujące państwa Unii Europejskiej .

- W jej skład wejdzie p. wice-dyrektor Mirosław Spera oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego -  Julka Kiełbik.

- Komisja będzie oceniała:  estetykę wykonania, pomysłowość oraz pokazanie jak największej ilości cech charakterystycznych dla prezentowanego kraju.

Konkursu wiedzy o Unii Europejskiej

-  O godz. 1200w sali nr 14  rozpocznie się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Wezmą w nim udział trzyosobowe zespoły ze wszystkich klas.

- Jako  pierwsi o 1200 przystąpią do rywalizacji o tytuł „Młodego Europejczyka”, uczniowie klas szóstych.

- Około godziny 1230 uczniowie klas siódmych rozpoczną  kolejną turę konkursu.

- O godz. 1300 zaproszeni zostaną do konkursu uczniowie drugich klas gimnazjum.

- O godz. 1335  swoje zmagania konkursowe rozpoczną uczniowie trzecich klas gimnazjum.

-Przewidywana godzina zakończenia imprezy 1420.

- Lekcje odbywają się normalnie, ale wszystkich nauczycieli    i uczniów bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzania w czasie przerw sal lekcyjnych, w których będzie można obejrzeć  prezentacje państw Unii Europejskiej przygotowane przez poszczególne klasy.

- Można również zajrzeć do sali nr 14, aby dodać otuchy uczniom biorącym udział w konkursie.