Informacja o zasadach korzystania ze szkolnej stołówki

UWAGA !

W związku z panującą pandemią Covid-19 z dniem 1 września 2020 r. wprowadzamy trzy możliwości wpłaty za obiady.

• Pierwszą możliwością jest opłata za cały miesiąc w kasie szkoły. W takiej sytuacji  nie ma możliwości zgłaszania odpisów w razie nieobecności dziecka w szkole.
  • Drugą możliwością jest tygodniowa opłata za obiady. W tym przypadku odpisy można dokonywać przez trzy tygodnie w miesiącu. W ostatnim tygodniu miesiąca nie ma możliwości zgłoszenia odpisu za nieobecność dziecka w szkole.
  • Trzecią możliwością jest wpłata za obiady przelewem na konto szkoły. Ilość obiadów w poszczególnych miesiącach do końca roku kalendarzowego podana jest na stronie internetowej szkoły w zakładce stołówka szkolna.

Dane do przelewu:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka
ul. Nowotarska 42, 34 – 500 Zakopane

Numer rachunku bankowego

14 1240 4748 1111 0010 2725 4683

W momencie opłacania obiadów przelewem należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz ewentualnie datę dni,
w których dziecko nie będzie korzystało ze stołówki szkolnej.

Na przykład:        Jan Kowalski klasa 8 A  7 – 11 września 2020 r.      lub

Jan Kowalski klasa 8A  7 – 11 września 2020 r. bez 10 września 2020 r.

W przypadku opłaty przelewem dziecko korzysta z obiadów w szkole w momencie pojawienia się pieniędzy na koncie szkoły.

Przelew musi być dokonany na tyle wcześnie, aby pieniądze pojawiły się na koncie szkoły w dniu poprzedzającym dzień wykupionego obiadu.

Ilość obiadów w miesiącu:

• we wrześniu  – 20 obiadów
  • w październiku – 22 obiady
  • w listopadzie – 19 obiadów
  • w grudniu – 16 obiadów

Cena za jeden obiad wynosi 5,94 złotych.

Obiady należy opłacać z góry.

Nie ma możliwości wpisania dziecka na listę bez wcześniejszego zapłacenia obiadów.

W razie nieobecności dziecka w szkole rodzice lub opiekunowie prawni mogą przychodzić do szkoły i zabrać zapłacony obiad do domu.