Hablamos español - mówimy po hiszpańsku!

Hablamos español - mówimy po hiszpańsku to zajęcia prowadzone w ramach świetlicy dla uczniów klasy 4-8. Zajęcia mają na celu opanowanie podstaw języka hiszpańskiego jak i przybliżenie kultury hiszpańskiej dzieciom.

Język hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Szacuje się, że posługuje się nim ok 650 000 000 osób. W naszej świetlicy również prowadzone są zajęcia, na których dzieci uczą się podstaw j. hiszpańskiego, a także zapoznają się z tradycją i kulturą Hiszpanii.

Mimo nauki zdalnej, zajęcia będą kontynuowane właśnie w formie zdalnej. Zajęcia będą odbywały się na platformie Micorosoft Teams. zaczniemy od  przyszłego tygodnia, czyli od 4 listopada. Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach proszę o wysłanie informacji na librusie, gdzie chętne osoby otrzymają informacje szczegółowe.
Materiały do zajęć będą umieszczane co tydzień także na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica szkolna - Nowotarska.

UWAGA: Jest to szansa dla tych osób, które nie odważyły się dołączyć do nas wcześniej. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Hablamos español!

Autor: Katarzyna Poręba