Let's sing! Przesłuchania do chóru szkolnego.

Lubisz śpiewać?
Grasz na instrumencie?
Kochasz muzykę?
W takim razie chór szkolny jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam wszystkich chętnych do chóru szkolnego na przesłuchanie, które odbędzie się w środę (08.09) o godz. 14:20 w świetlicy szkolnej.
Jeśli ktoś nie może w środę, jest również możliwość zgłoszenia się do mnie (p. Katarzyny Poręby) indywidualnie w świetlicy w piątek w godz. 12:40-16:00

Proszę aby każdy przygotował jedną zwrotkę + refren dowolnej, wybranej przez siebie piosenki.

UWAGA: na przesłuchanie zapraszam również osoby, które do tej pory uczęszczały na chór (!)
UWAGA 2: zapraszam również osoby, które grają na instrumencie  (gitara, skrzypce, akordeon, flet itp.)

PRZYPOMINAM, że zaangażowanie w życie artystyczne szkoły, udział w zajęciach chóru oraz występy na akademiach szkolnych i konkursach są uwzględniane przy ocenie z Muzyki i podnoszą ocenę końcową o jeden stopień.

Do zobaczenia!

Autor: Katarzyna Poręba